امروز سه شنبه۲۰ آذر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳:۲۸
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ،‌ ۱۰:۵۷

خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه قرار گرفت

انتشار: سه شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۳ / ساعت ۰۵:۲۴:۴۶ |
کد خبر: 999 |
بازدید: 1,553 بازدید |
بدون دیدگاه
چاپ
ایمیل
:

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت از تحت پوشش بیمه قرار گرفتن ۵ خدمت دندانپزشکی خبر داد و گفت: در حقیقت بیمه دندان پزشکی ابلاغ و تعرفه آن نیز مشخص شده است. انوشیروان محسنی بندپی درباره بیمه دندانپزشکی گفت: با هدف گسترش خدمات بیمه پایه در کشور، خدماتی که تاکنون به دلایلی در فهرست بیمه قرار […]

635065805519110868

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت از تحت پوشش بیمه قرار گرفتن ۵ خدمت دندانپزشکی خبر داد و گفت: در حقیقت بیمه دندان پزشکی ابلاغ و تعرفه آن نیز مشخص شده است.

انوشیروان محسنی بندپی درباره بیمه دندانپزشکی گفت: با هدف گسترش خدمات بیمه پایه در کشور، خدماتی که تاکنون به دلایلی در فهرست بیمه قرار نگرفته اند باید مورد بررسی قرار گیرند. با این هدف در حال حاضر این خدمات در قالب جدید در حال شناسایی و بررسی است.

او در ادامه با بیان این مطلب که این سازمان تعداد خدمات سلامت برای اقشاری که تحت پوشش بیمه قرار دارند، را افزایش داده است، گفت: در حقیقت امسال پنج خدمت دندانپزشکی را جزوء تعهدات بیمه ای قرار گرفته است.

به گفته مدیر عامل سازمان بیمه سلامت؛ پنج خدمتی که بیشتر جنبه پیشگیری آموزشی و مراقبتی دارد، مد نظر قرار گرفته و در واقع بیمه دندان پزشکی ابلاغ و تعرفه آن نیز مشخص شده است.

 

منبع : خبر آنلاین

VN:F [1.9.20_1166]
Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *