امروز سه شنبه۲۰ آذر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۹:۲۷
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ،‌ ۱۰:۵۷

ترافیک بی‌سر و صدای خجالتی‌ها در فیس بوک

انتشار: چهارشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ / ساعت ۰۵:۱۹:۰۹ |
کد خبر: 811 |
بازدید: 1,603 بازدید |
بدون دیدگاه
چاپ
ایمیل
:

نتایج یک بررسی نشان می‌دهد اگر چه افراد کم رو و خجالتی مدت زمان بیشتری از فیس بوک استفاده می‌کنند، اما مطالب کمتری را به اشتراک می‌گذارند.  به گزارش فارس به نقل از فایننشال اکسپرس، بررسی مذکور که توسط دانشگاه آلاباما آنجام شده نشان می دهد افراد خجالتی وقت زیادی را به گشت و گذار […]

243960-Facebook___Mac

نتایج یک بررسی نشان می‌دهد اگر چه افراد کم رو و خجالتی مدت زمان بیشتری از فیس بوک استفاده می‌کنند، اما مطالب کمتری را به اشتراک می‌گذارند. 

به گزارش فارس به نقل از فایننشال اکسپرس، بررسی مذکور که توسط دانشگاه آلاباما آنجام شده نشان می دهد افراد خجالتی وقت زیادی را به گشت و گذار در این شبکه اجتماعی اختصاص می دهند، اما آنچه که بر روی فیس بوک پست می کنند، اندک است.

این تحقیق ثابت کرده افراد درون گرا ترجیح می دهند در خلوت خود از فیس بوک استفاده کنند تا زمان بگذرد و وقت به نحوی سپری شود. در واقع این افراد از امکانات فیس بوک برای برقراری ارتباط با دیگران چندان استفاده نمی کنند و این کار بیشتر توسط افراد برون گرا، کاربران خود شیفته و کسانی صورت می گیرد که تمایل زیادی به خودنمایی و ارائه چهره ای جذاب از خودشان دارند.

بنابراین هر چقدر فردی برون گراتر باشد، احتمال ارسال پست های فیس بوکی از سوی وی بیشتر خواهد بود. همچنین افرادی که در جهان خارج روابط گسترده تر و دوستان بیشتری دارند در فیس بوک هم ارتباطات بیشتر و دوستان فراوان تری خواهند داشت. این افراد از ارسال عکس در فیس بوک برای مدیریت چهره ای که دوست دارند از خود ارائه دهند، استفاده می نمایند.

VN:F [1.9.20_1166]
Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *