امروز دوشنبه۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲:۲۱
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ،‌ ۱۰:۵۷

آغاز توزیع کارت آزمون ارشد فراگیر پیام نور

انتشار: دوشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ / ساعت ۰۹:۵۶:۵۸ |
کد خبر: 2856 |
بازدید: 616 بازدید |
بدون دیدگاه
چاپ
ایمیل
:

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از توزیع کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از ساعت ۱۰ امروز (دوشنبه ۱۰ اسفندماه) خبر داد. حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام خبر فوق اظهار کرد: داوطلبان ثبت‌نام کننده ضرورت دارد با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت […]

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از توزیع کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از ساعت ۱۰ امروز (دوشنبه ۱۰ اسفندماه) خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام خبر فوق اظهار کرد: داوطلبان ثبت‌نام کننده ضرورت دارد با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون مذکور، اقدام نمایند.

وی از ثبت نام ۶۴ هزار و ۵۴۳ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر مهرماه سال ۹۵ دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: این آمار نسبت به داوطلبان سال ۹۴ که تعداد آنها ۸۰ هزار و ۵۷۴ نفر بود ۱۶ هزار و ۳۱ نفر کمتر است.

وی افزود: تعداد داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون مذکور در هر یک از گروه‌های آزمایشی علوم انسانی ۵۴ هزار و ۸۰۷ نفر، علوم پایه ۲۰۳۹ نفر، فنی و مهندسی ۵۳۳۴ نفر، کشاورزی و منابع طبیعی ۵۸۱ نفر و هنر ۱۷۸۲ نفر است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه از توزیع کارت شرکت در آزمون مذکور از امروز تا ۱۲ اسفند ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org خبر داد و افزود: داوطلبان ضرورت دارد در این مهلت با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت پرینت و برگ راهنمای آزمون اقدام نمایند.

برگزاری آزمون ارشد پیام نور در ۱۳ اسفند

توکلی از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در ۱۳ اسفند ماه در ۹۹ شهرستان مختلف کشور خبر داد و گفت: اطلاعیه سازمان سنجش در مورد تاریخ و نحوه توزیع کارت و آزمون از روز یکشنبه دوم اسفند ماه روی سایت سازمان قرار گرفته است.

VN:F [1.9.20_1166]
Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *