امروز دوشنبه۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۷:۰۰
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ،‌ ۱۰:۵۷

نویدکیا جانشین فرکی درسپاهان شد!

انتشار: دوشنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۴ / ساعت ۲۰:۲۶:۲۳ |
کد خبر: 2620 |
بازدید: 607 بازدید |
بدون دیدگاه
چاپ
ایمیل
:

در اقدامی قابل پیش بینی پس از استعفای حسین فرکی، مسئولیت فنی تیم سپاهان در بازی مقابل راه آهن به محرم نویدکیا محول شد. به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از صدای سپاهان، با تصمیم مدیرعامل این ، محرم نویدکیا در بازی سپاهان مقابل راه آهن درجام حذفی که روز ۵شنبه هفته جاری برگزارخواهد […]

در اقدامی قابل پیش بینی پس از استعفای حسین فرکی، مسئولیت فنی تیم سپاهان در بازی مقابل راه آهن به محرم نویدکیا محول شد.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از صدای سپاهان، با تصمیم مدیرعامل این ، محرم نویدکیا در بازی سپاهان مقابل راه آهن درجام حذفی که روز ۵شنبه هفته جاری برگزارخواهد شد، مسئول فنی زردپوشان اصفهانی است. این درحالی است که روز گذشته باشگاه سپاهان مجید بصیرت را به عنوان سرمربی موقت این تیم معرفی کرده بود. امروز جلسه ای پیش از آغاز تمرین سپاهان برگزار شد و محرم نویدکیا به عنوان مسئول فنی تیم به بازیکنان معرفی شد. در همین حال حسین فرکی، احمد سجادی و علی صالح نیا سه مربی هستند که از کادرفنی گذشته سپاهان خارج شدند. در حال حاضر مجید بصیرت و قاسم زاغی نژاد در کادر سپاهان باقی ماندند.

542015_946

اصغر باقریان درباره انتخاب سرمربی جدید تیم سپاهان اظهار داشت: از آنجا که فرصت زیادی نداشتیم و برای انتخاب سرمربی به جمع بندی نرسیدیم مدیریت بازی با راه آهن را به محرم نویدکیا کاپیتان تیم سپردیم و در این بازی مسئولیت فنی تیم را بر عهده خواهد گرفت. البته در این راه کادر فنی که همچنان در کنار تیم هستند او را یاری خواهند رساند. بنابراین بصیرت و زاغی نژاد به نویدکیا کمک می‌کنند.

وی درباره انتخاب سرمربی جدید تیم گفت: برای انتخاب سرمربی جدید هنوز به گزینه مشخصی نرسیده ایم. اما رزومه تعدادی از مربیان را گرفته‌ایم تا زمانی که به دو، سه نفر نهایی رسیدیم بارها مذاکره می کنیم و تا آخر این هفته سرمربی جدید را معرفی خواهد کرد.

 

منبع: تابناک

VN:F [1.9.20_1166]
Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *