امروز دوشنبه۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶:۱۱
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ،‌ ۱۰:۵۷

اسامی لوازم‌ آرایشی و بهداشتی غیرمجاز اعلام شد

انتشار: پنج شنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۳ / ساعت ۰۶:۰۱:۰۷ |
کد خبر: 1365 |
بازدید: 2,218 بازدید |
بدون دیدگاه
چاپ
ایمیل
:

تولید کنندگان این محصولات بهداشتی و آرایشی فاقد مجوزهای مورد نیاز وزارت بهداشت بودند و اجازه تولید و عرضه هیچ یک از محصولات را ندارند. سازمان غذا و دارو در اطلاعیه‌ای تعدادی از محصولات و فراورده‌های آرایشی، بهداشتی و شرکت تولیدکننده غیرمجاز را اعلام کرد. به گزارش ایلنا از سازمان غذاو دارو، براساس این اطلاعیه، […]

IMG15340498

تولید کنندگان این محصولات بهداشتی و آرایشی فاقد مجوزهای مورد نیاز وزارت بهداشت بودند و اجازه تولید و عرضه هیچ یک از محصولات را ندارند.

سازمان غذا و دارو در اطلاعیه‌ای تعدادی از محصولات و فراورده‌های آرایشی، بهداشتی و شرکت تولیدکننده غیرمجاز را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا از سازمان غذاو دارو، براساس این اطلاعیه، تولیدکنندگان این محصولات بهداشتی و آرایشی فاقد مجوزهای مورد نیاز وزارت بهداشت بودند و اجازه تولید و عرضه هیچ یک از محصولات را ندارند.

شرکت و محصولات بهداشتی و آرایشی فاقد پروانه ساخت و مجوز از وزارت بهداشت شامل پودر موبر با نام تجاری «زاب» (ZAAB)، پودر دکلره، محلول ضد ریزش موی سر، محلول ترمیم کننده رنگ مو با نام تجاری «کریستال» تولید شده به سفارش کیان آرا زاگرس و بسته بندی در شرکت صنایع بسته بندی ایمان هستند.

سازمان غذا و دارو در این اطلاعیه از هموطنان خواست در صورت مشاهده محصولات این شرکت‌ها با اطلاع رسانی سریع، معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور و نیروی انتظامی را آگاه سازند تا نسبت به جمع آوری آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام شود.

VN:F [1.9.20_1166]
Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *