امروز سه شنبه۲۰ آذر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶:۲۷
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ،‌ ۱۰:۵۷

تاریخ دربی پایتخت اعلام شد

انتشار: یکشنبه, ۱۸ آبان ۱۳۹۳ / ساعت ۱۶:۰۷:۱۱ |
کد خبر: 1357 |
بازدید: 1,784 بازدید |
بدون دیدگاه
چاپ
ایمیل
:

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: مقرر شد دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از هفته پانزدهم لیگ برتر، یکشنبه ۲ آذر برگزار شود. مهدی تاج افزود: در این زمینه جلسات هماهنگی با حضور شورای تامین، یگان ویژه نیروی انتظامی، حراست وزارت ورزش و جوانان، مسئولین ورزشگاه آزادی و مدیران ۲ باشگاه و مسئولان […]

dsc06216

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: مقرر شد دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از هفته پانزدهم لیگ برتر، یکشنبه ۲ آذر برگزار شود.

مهدی تاج افزود: در این زمینه جلسات هماهنگی با حضور شورای تامین، یگان ویژه نیروی انتظامی، حراست وزارت ورزش و جوانان، مسئولین ورزشگاه آزادی و مدیران ۲ باشگاه و مسئولان ذیربط در این هفته برگزار خواهیم کرد.

وی گفت :همچنین تمهیداتی برای حضور خبرنگاران برای این بازی در نظر گرفته خواهد شد. نایب رئیس فدراسیون فوتبال افزود:سعی خواهیم کرد تسهیلات لازم برای بلیت فروشی در نظر گرفته شود که در این خصوص مشکلی پیش نیاید.

این مقام مسئول در خصوص پرداخت حقوق داوران نیز گفت: به زودی حقوق داوران لیگ برتر پرداخت خواهد شد و با آنها تسویه حساب می شود.

رئیس سازمان لیگ در خصوص اینکه چرا تاریخ دربی از ۳۰ آبان به دوم آذر تغییر پیدا کرد، گفت: ما برنامه یک ساله داده بودیم و اگر تیم ملی فوتبال ایران در تاریخ ۲۵ آبان بازی می کرد، تاریخ دربی همان ۳۰ آبان بود و به همین دلیل مجال دیدار استقلال و پرسپولیس در ۳۰ آبان از ما گرفته شد.چون ۱۰ روز فیفا دی داشتیم و اگر دیدار تیم ملی۲ روز زودتر برگزار می شود امکان برگزاری بازی در ۳۰ آبان وجود داشت.

تاج در خصوص حق پخش تلویزیونی گفت: توضیحات زیادی در خصوص حق پخش وجود دارد که در مورد آن در آینده صحبت خواهیم کرد.

وی بیان کرد: باز هم فکر می کنم بهترین تصمیم این بود که ما بحث قانونی بودن حق پخش را تثبیت کنیم و از این رهگذر فوتبال می تواند سال ها بهره مند شود.

رئیس سازمان لیگ در خصوص سفرش به مالزی و کمیته صدور مجوز حرفه ای گفت: صدور مجوز حرفه ای برای باشگاه های حاضر در لیگ دسته اول قطعی شده و این باشگاه ها باید قوانین مجوز حرفه ای را طی کنند همچنین سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای ایران همان ۴ تیم است و بسیاری از سهیمه های سال آینده به نتیجه نمایندگان ما در لیگ قهرمانان آسیا بستگی دارد که باید همه در این زمینه کمک کنند، خصوصا استانداری تبریز،تهران و خوزستان به ۴ تیم ما از نظر پشتیبانی و مسائل جانبی در لیگ قهرمانان آسیا کمک کنند تا حضور قدرتمندی در این رقابت ها داشته باشیم.

وی افزود: سازمان لیگ فوتبال ایران همکاری لازم را با باشگاه ها انجام می دهد که از ۴ سهمیه خود در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنیم زیرا ما ممکن است سالها نتوانیم ۴ سهمیه را بدست آوریم.

تاج در پایان گفت: قوانین صدور مجوز حرفه ای تغییراتی داشته که در فرصت مناسب آن را اعلام خواهیم کرد.

منبع : سیمرغ

VN:F [1.9.20_1166]
Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *